بازرگانی آبنوش

پیشرو بودن موجب توقف نیست و دست‌یابی به افق‌های بالاتر، همواره عامل محرک ما برای بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود بوده است. خط‌ مشی ما استفاده از بهترین‌ها و ارائه اولین‌هاست و اهداف ما را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • آگاهی بخشی به عموم مردم جامعه پیرامون لزوم تصفیه آب و روش‌های ممکن برای حل مشکلات موجود
  • جلب رضایت حداکثری مصرف‌کنندگان و همراهی با آنها در تمام مراحل
  • ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و محصولات مقرون‌به‌صرفه با رعایت اصالت محصول
  • استفاده از روش‌ها و فناوری‌های نوین تصفیه آب
  • دوری از تبلیغات گول‌زننده تجاری و به جای آن تمرکز بر حل مشکل موجود
  • ارائه خدمات پس از فروش کامل و ضمانت محصولات و خدمات برای آسایش خاطر مصرف‌کننده

تجربه ما

شروع فعالیت - 15 سال
استراتژی و هدف گذاری - 12 سال
خدمات موثر - 12سال
تجارت الکترونیک - 7 سال

درباره ما

همزمان با گسترش روزافزون فعالیتهای شهری و صنعتی ، مصرف آب به شدت در حال افزایش است که به دنبال آن کاهش منابع آب یکی از چالشهای بزرگ بشر امروزی می باشد که درصورت عدم مدیریت جهانی آن ، شاهد تغییرات بد اقلیمی کره زمین خواهیم بود . بخش صنایع تصفیه آب آبنوش با تکیه بر دانش فنی و تجربه کارشناسان و مدیرانی متخصص ، با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در زمینه تصفیه آب و فاضلاب ، فعالیت خود را در زمینه مشاوره ، طراحی و تولید محصولات تصفیه آب متمرکز نموده و در راستای بهبود کیفیت آب شرب و با کیفیت مورد نیاز صنایع مختلف به مشتریان خود ارائه مشاوره و خدمات می نماید

طرح همکاری

آبنوش اهداف و آرمان‌هایی دارد و ما برای دست‌یابی به آنها و نیز جهت سرعت بخشیدن به روند حرکت خود و توسعه هرچه بیشتر دامنه ارائه خدمات آمادگی داریم تا با علاقه‌مندان، صاحبان ایده و فعالان دارای سوابق تجربی در حوزه تصفیه آب همکاری کنیم. استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در کشور آرزوی ماست و اعتقاد داریم که توسعه خدمات آبنوش نیازمند یاری شماست؛ بنابراین در صورت داشتن دغدغه‌ای مشترک و فکرها و ایده‌های نو، آنها را از ما دریغ نکنید.

هدف

مجموعه آبنوش ، ارزش کارآفرینی برای مشتری با ارائه راه حل های تکنولوژی محور ، کیفیت مطلوب با استفاده از فناوری های روز و در کوتاه ترین زمان می باشد ، زیرا بر این باوریم که مشتری بهترین شریک ماست .

چشم انداز

شرکت آبنوش ، تبدیل شدن به شرکتی پیشرو در زمینه تامین آب مورد نیاز شرب و صنایع مختلف مبتنی بر اصول بهداشتی و صرفه جویی انرژی می باشد تا سهم خود را در حفظ و مصرف بهینه از منابع حیاتی طبیعی کشورمان ایفا نماید
0
متخصصان
0
مشتریان راضی
0
پروژه های موفق

چرا مارا انتخاب کنید؟

تنوع محصولات

اهمیت رضایت مشتری

خدمات موثر

کیفیت بالای محصولات

پشتیبانی محصولات

نصب و حمل رایگان

تصاویر از شرکت ما

مشتریان ما